FOTOĞRAF TARAMA HİZMETİ İLE ANILARINIZA SAHİP ÇIKIN.

photo-on-digital-device

Dijital Fotoğraf Makina teknolojilerinin gelişmesi ve fiyatlarının düşmesi ile birlikte fotoğraflarımızı, hayatımızı kolaylaştıran bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonlarda saklayarak istediğimiz anda ulaşabilmekte ve sevdiklerimizle kolayca paylaşabilmekteyiz. Anıları canlandıran, yaşanan mutlu anları tekrar hatırlatan eski fotoğralarınızı dijital ortama aktararak fotoğraflarınıza ulaşmanızı kolaylaştırıp bu hatıraları çocuklarınıza bırakmanızı sağlıyoruz. Ayrıca fotoğraf baskı, Kitap Tarama, Fotoğraf Düzeltme ve Fotoğraf Manipülasyon, değerli evrak tarama, OCR ve diğer dijitalleştirme işlemlerinizi orijinallarine zarar vermeden yapıyoruz.

Fotograf Tarama
FOTOĞRAF TARAMA

Fotoğraf Tarama hizmetimiz ile kağıda basılı fotoğraflarınızı 300 DPI veya 600 DPI çözünürlüklerinde tarayıp size DVD ile teslim ediyoruz.

Fotograf Tarama Hizmeti...
Dia-Tarama
DİAPOZİTİF TARAMA

Dia Pozitif tarama hizmetimiz ile çekmecelerde ve kutularda kalmış makinasız görüntülenemeyen dialarınızı dijital arşivinize katıyoruz.

Dia Tarama Hizmeti...
Negatif Tarama
NEGATİF TARAMA

Fotoğrafların tab edilmesinden sonra oluşan negatiflerinizi yüksek çözünürlükte profesyonel cihazlarla tarayıp dijital arşivinize katıyoruz.

Negatif Tarama Hizmeti...
Tüm Hizmetlerimiz
FOTOĞRAF RENKLENDİRME

Eski siyah beyaz fotoğraflarınızı hatalarını düzelttikten sonra orijinaline sadık kalarak doğal renklerle renklendiriyoruz.

Fotoğraf Renklendirme Hizmeti...
Fotograf Tarama
FOTOĞRAF TAMİR

Yırtılmış, yıpranmış, kırılmış, kirlenmiş fotoğraf, diapozitif veya negatiflerinizi eksik kısımlarını tamamlayıp yeniden basıma hazır hale getiriyoruz.

Fotograf Tamir Onarım Hizmeti...
Dia-Tarama
FOTOĞRAF MANİPÜLASYON

Fotoğraflar üzerinde istenmeyen nesne ve insanların kaldırılması veya eklenmesi, filtre uygulanması, arkaplan değiştirme gibi düzenlemeler.

Fotoğraf Manipülasyon Hizmeti...
Negatif Tarama
POSTER, PROJE TARAMA

Fotoğrafların tab edilmesinden sonra oluşan negatiflerinizi yüksek çözünürlükte profesyonel cihazlarla tarayıp dijital arşivinize katıyoruz.

Poster, Proje, Pafta Tarama...
Tüm Hizmetlerimiz
TÜM HİZMETLERİMİZ

Fotoğraf, Kitap, Kartvizit vb. tarama işlerinizi orijinaline zarar vermeden özel makinalarla tarayıp resim, pdf veya OCR işlemi yapıp teslim ediyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz...