FOTOĞRAFLARINIZI NASIL TESLİM EDEBİLİRSİNİZ

Taratmak istediğiniz fotoğraflarınızı paketlemek ve teslim etmek için gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Fotoğraf 4

Elden teslim

Fotoğraflarınızı kendiniz elden teslim etmek isterseniz iletişim sayfamızdaki adresimizde randevu alarak teslim edip hizmet tamamlandığında da elden teslim alabilirsiniz.

Fotoğraf 4

Kargo ile teslim

Fotoğrafları nasıl paketlemek gerekiyor?

Taranmasını istediğiniz fotoğraflarınızı kargo ile gönderecekseniz zarf, poşet veya çanta yerine karton kutu veya ayakkabı kutularına boyutlarına göre istiflenerek konulması taşıma ve teslimat boyunca zarar görmelerini engelleyecektir. Fotoğraflarınızı kutuya yerleştirmeden önce gruplara ayırarak mutfak poşetlerine yerleştirip daha sonrasında ayakkabı kutusunun içine çöp peşeti yerleştirip içerisine gruplayarak poşetlediğiniz fotoğraflarınızı yerleştirebilirsiniz. Çöp poşetinin ağzını kapatıp kutu kapağınıda kapattıktan sonra bantlayıp kargoya teslim edebilirsiniz. Uygun paketleme ile taşıma esnasında dökülebilecek herhangi bir sıvıya veya maruz kalacağı kötü hava koşullarına karşı fotoğraflarınızı korumuş olursunuz. Taşıma ve teslimattan doğacak zararlardan sadece taşımayı yapan kurum veya firma sorumlu tutulabilir. Firmamızın taşıma ve teslimat konularında hiçbir garanti veya taahhüdü yoktur.

Fotoğraf 4

Fotoğraflar Albüm içinde gönderilebilir mi?

Albümlerdeki fotoğrafların çıkartılıp tarandıktan sonra tekrar yerleştirilmesi fazladan zaman aldığı için ilave ücret alınmaktadır.